Uwaga! 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć. Szkoła i przedszkole będą nieczynne.

Rok szkolny 2015/2016

 

 

Lp

Nazwa Konkursu

Zakres

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko n-la

SPORTOWE

1

Ogólnopolskie zawody w LA w Zamościu

- skok w dal

ogólnopolski

IX miejsce

Rafał Grześkowiak

R.Kruk i T.Obiała

2

Zawody wojewódzkie – bieg na 100m G

Wojewódzkie(Inowrocław)

I miejsce

Rafał Grzeskowiak

R.Kruk i T.Obiała

3

Zawody wojewódzkie – skok w dal G

Wojewódzkie(Inowrocław)

I miejsce

Rafał Grzeskowiak

R.Kruk i T.Obiała

4

Zawody wojewódzkie – pchnięcie kulą G

Województwo(Inowrocław)

I miejsce

Weronika Kośka

R.Kruk i T.Obiała

5

Zawody wojewódzkie – skok w dal G

Wojewódzkie(Świecie)

II miejsce

Rafał Grzeskowiak

R.Kruk i T.Obiała

6

Zawody wojewódzkie – sztafeta szwedzka G

Wojewódzkie(Świecie)

II miejsce

Rafał Grześkowiak

R.Kruk i T.Obiała

7

Powiatowe biegi przełajowe SP

Powiat

II miejsce

Natalia Drzewucka

R.Kruk i T.Obiała

8

Dni Inowrocławia LA – sztafeta G

powiat

I miejsce

Kornel Kwiatkowski

Rafał Grześkowiak

Kacper Pietrzak

Dariusz Pasiecki

R.Kruk i T.Obiała

9

Dni Inowrocławia LA – sztafeta G

powiat

II miejsce

Klaudia Maciaszczyk

NiKola Zielińska

Emilia Boguszewska

Michalina Skórzybut

R.Kruk i T.Obiała

10

Dni Inowrocławia LA – skok w dal       G

powiat

I miejsce

Rafał Grześkowiak

R.Kruk i T.Obiała

11

Dni Inowrocławia LA – skok w dal G

powiat

III miejsce

Dariusz Pasiecki

R.Kruk i T.Obiała

12

Dni Inowrocławia LA – skok w dal   G

powiat

I miejsce

Nikola        Zielińska

R.Kruk i T.Obiała

13

Dni Inowrocławia LA – bieg na 100m G

powiat

I miejsce

R.afał Grześkowiak

R.Kruk i T.Obiała

14

Dni Inowrocławia LA – bieg na 100m  G

powiat

III miejsce

Dariusz Pasiecki

R.Kruk i T.Obiała

15

Dni Inowrocławia LA – bieg na 100m G

powiat

III miejsce

Klaudia Maciaszczyk

R.Kruk i T.Obiała

16

Dni Inowrocławia LA – pchnięcie kulą G

powiat

II miejsce

Weronika Kośka

R.Kruk i T.Obiała

17

Dni Inowrocławia LA – rzut oszczepem G

powiat

I miejsce

Kacper Pietrzak

R.Kruk i T.Obiała

18

Dni Inowrocławia LA – skok wzwyż G

powiat

II miejsce

Martyna Chęsiak

R.Kruk i T.Obiała

19

Dni Inowrocławia LA – bieg na 300m G

powiat

I miejsce

Kornel Kwiatkowski

R.Kruk i T.Obiała

20

Dni Inowrocławia LA – bieg na 300m G

powiat

II miejsce

Marta Grobelska

R.Kruk i T.Obiała

21

Zawody powiatowe – pchnięcie kulą G

powiat

III miejsce

Weronika Kośka

R.Kruk i T.Obiała

22

Zawody powiatowe – sztafeta 4x100 G

powiat

I miejsce

Rafał Grześkowiak

Kornel Kwiatkowski

Dariusz Pasiecki

Kacper Pietrzak

R.Kruk i T.Obiała

23

Zawody powiat – skok w dal G

powiat

I miejsce

Rafał Grześkowiak

R.Kruk i T.Obiała

24

Zawody powiatowe – skok w dal G

powiat

III miejsce

Nikola Zielińska

R.Kruk i T.Obiała

25

Zawody powiatowe – bieg na 100m G

powiat

II miejsce

Klaudia Maciaszczyk

R.Kruk i T.Obiała

26

Zawody powiatowe – skok wzwyż G

powiat

II miejsce

Martyna Chęsiak

R.Kruk i T.Obiała

27

Zawody powiatowe – skok wzwyż G

powiat

III miejsce

Anita Książek

R.Kruk i T.Obiała

28

Zawody powiatowe – sztafeta G

powiat

II miejsce

Klaudia Maciaszczyk

Julia Ławnik

Emilia Boguszewska

Martyna Chęsiak

R.Kruk i T.Obiała

29

Zawody powiatowe La dla SP sztafeta

powiat

I miejsce

Emila Boguszewska

Julia Ławnik

Natalia Drzewucka

Marta Bednarek

R.Kruk i T.Obiała

30

Zawody powiatowe La dla SP sztafeta

powiat

II miejsce

Adam Bogacz

Adrian Cięgotura

Igor Kaszubski

Miłosz Pietrzak

R.Kruk i T.Obiała

31

Zawody powiatowe La dla SP 60m

powiat

I miejsce

Emilia Boguszewska

R.Kruk i T.Obiała

32

Zawody powiatowe La dla SP 60m

powiat

II miejsce

Julia Ławnik

R.Kruk i T.Obiała

33

Zawody powiatowe La dla SP 60m

powiat

II miejsce

Adrian Cięgotura

R.Kruk i T.Obiała

34

Zawody powiatowe La dla SP skok wzwyż

powiat

II miejsce

Igor Kaszubski

R.Kruk i T.Obiała

35

Zawody powiatowe La dla SP p.palantowa

powiat

III miejsce

Marika Stolarska

R.Kruk i T.Obiała

36

Zawody powiatowe La dla SP 600m

powiat

II miejsce

Natalia Drzewudzka

R.Kruk i T.Obiała

Edukacyjne i artystyczne

37

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę” G

Ogólnopolski (Warszawa)

Zakwalifikowany do finału

Maciej Rogaś

Paweł Pawlak

Michał Wieloszyński

Wojciech Górka

Jakub Koszałka

Dariusz Pasiecki

Piotr Nadrajkowski

38

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę” G

wojewódzki

I miejsce

Maciej Rogaś

Paweł Pawlak

Michał Wieloszyński

Wojciech Górka

Jakub Koszałka

Dariusz Pasiecki

Piotr Nadrajkowski

39

Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z geografii G

wojewódzki

Finalista

Jakub Płuciennik

Halina Budner

40

Festiwal historyczny „Tradycja i pamięć”

Wojewódzki (Toruń)

III miejsce

Dawid Kędzierski

Renata Syty

41

Liga zadaniowa SP

powiatowy

III miejsce

Emilia Boguszewska

Aneta Szelągowska

Mikołaj Korzenecki

Alina Kubik-Szelągowska

42

Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu „Wyspa Zagadek” Gdańsk G

Ogólnopolski

Wyjazd na 7 dni do Szwecji

laureat

Dawid Kędzierski

Magdalena Krajewska

43

Ogólnopolski konkurs „Mój Las” G

okręgowy

II miejsce

Dawid Kędzierski

Wanda Tyma

44

„Wielobarwna Europa” – konkurs plastyczny SP

wojewódzki

II miejsce

Marika Stolarska

Monika Bogacz

45

„Wielobarwna Europa” – konkurs  plastyczny SP

wojewódzki

wyróżnienie

Adam Bogacz

Aneta Szelągowska

Monika Bogacz

46

Konkurs Poezji I Prozy Kujawskiej im.T.Becińskiego SP

powiat

wyróżnienie

Adam Bogacz

Małgorzata Krzosek

47

Konkurs recytatorski w SP w Jaksicach SP

powiat

III miejsce

Alicja Frańczak

Aneta Wiśniewska

48

Konkurs recytatorski w SP w Jaksicach SP

powiat

wyróżnienie

Martyna Maciejewska

Joanna Sieradzka

49

XXX Jubileuszowy Powiatowy Harcerski festiwal Harfa 2016 SP

powiat

I miejsce

Adam Bogacz

Daria Wójcik

50

Konkurs Piosenki Religijnej w Jaksicach SP

powiat

III miejsce

Weronika Kołodziejska

Daria Wójcik

51

Konkurs Piosenki Skautowej SP

powiat

II miejsce

Adam Bogacz

Nicole Gotówka

Monika Bogacz

52

XVI powiatowy Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”  G

powiat

wyróżnienie

Natalia Drzewiecka

Paulina Matyasik

Joanna Sieradzka

53

Kangur Matematyczny  2016

międzynarodowy

wyróżnienie

Borys Pasternak

Wojciech Polnar

Mikołaj Korzenecki

Emilia Boguszewska

Jakub Płuciennik

 

Kinga Kaliska

 

 

Alina Kubik-Szelągowska